Vítejte

Poslední aktualizace: 28. září 2007

na oficiálních stránkách projektu Process Inspector! Process Inspector byla moje maturnitní práce s programování. Jedná se o Task Manager (správce procesů) s mnoha vylepšeními. Ve finální vezri bude možno provést anti-rootkit test a bude se zobrazovat mnoho podrobných informací o systému, procesech, modulech atd.

A jak to bude se zdrojovými kódy? Jdště nevím, ale je téměř jisté, že celý zdrojový kod programu neposktytnu. Přece jen jsem s tím strávil (a ještě strávím) mnoho času (1,5 roku zatím). Ale fragmenty se určitě objeví (myslím, že mnoho fragmentů - takže de facto celý zdroják bez uživatelského rozhraní).

Upozornění: Process Inspector využívá služeb mnou napsaného ovladače jádra. Tudíž může během běhu programu dojít i k totálnímu zhroucení systému popř. nenadálého restartu počítače. Proto radši nemějte otevřenou žádnou jinou aplikaci s rozpracovanými úkoly. Mohli byste o ně přijít. Pravděpodobnost výše popsané situace je téměř nulová, protože jsem vše otestoval na svém PC, ale stejně myslím, že varování je na místě.